Mu südames on alati ruumi mootorratastele

Kesk karget oktoobrikuud oli mul taaskord rõõm korraldada Nägemata Eesti moto-orienteerumissarja Harjumaa etappi, mille baaslaager asus sedakorda Saue vallas Laitse Rallypargis. Suur tänu Laitse Rallypargile meid vastu võtmast ning majutamast.

Korraldan sama sündmust juba viiendat aastat järjest, mistõttu oman juba üsna head kogemust asukoha valimisel, sponsorite leidmisel, auhindade leidmisel ning loomulikult inimestega suhtlemisel. Sest just need vahvad mootorratturid on need, kelle pärast selle korraldamise igal aastal ikka ja uuesti ette võtan. Nii vahetud, nii muretud, nii mõnusad – parim kamp, kellega koos laupäevaõhtut veeta 🙂

Esmakordselt katsetasime sel aastal, kas mootorratturid saavad hakkama ka stiilipeoga 🙂 Ja kuidas veel! Meie võistluse teemaks oli ROOSA ning lisaks korraldajate roosadele särkidele oli siinseal ikka üsna palju roosat näha.

Nimetan siikohal ära ka kõik Harju Keskmise toetajad, sest tänu neile oli auhinnariiul muljetavaldav: Laitse Rallypark, Motonet, BMW Motorrad, Motokaup, Moto24.ee, Helg OÜ, Madila Mahe, Saue Rauakaubad, AKNAKATE, MarokEst ja 4nM.

Suur aitäh kõikidele osalejatele ja toetajatele – kohtumiseni järgmisel suvel!

Ikka Teie

Kristi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga