Suvepäevad nullist sajani

MTÜ Masaan suvepäevad said alguse sellest, et tellija andis mulle töötajate nimekirja ning ütles – selgita välja, kes tulevad ning korralda meile ühed mõnusad suvepäevad! Öeldud-tehtud!

Töö algas kakskeelse osalusankeedi väljatöötamisega ja laialisaatmisega, sest MTÜ Masaani töötajate hulgas on nii eesti kui vene keelt kõnelevad liikmed. Ka kogu edasine suhtlus toimus kahes keeles. Vaja oli välja selgitada osalejate ootused ja transpordivajadus ning viia omavahel kokku autojuhid ja küüti vajajad.

Töö jätkus ettevalmistustega – asukoha leidmine (Lepiku Külalistemaja – imeline Tallinna-lähedane puhkepaik), tegevuskava koostamisega (et oleks nii sporti kui kunsti) ning koostööpartnerite leidmisega (www.360.ee).

Suvepäevalised olid seekord ainult naised, erinevas vanuses ja erinevas sportlikus vormis mistõttu oli oluline leida tegevused, mis sobiksid kõigile. Viskasime erinevate esemetega täpsust (discgolf, pallid, puuhalud), heitsime sangpommi, mängisime golfi, keerutasime hularõngast ja palju muud mõnusat. Kunstilise vahepalana disainisime igaüks endale huvitava T-särgi (pleegitamine).

Firma 360 kraadi viis läbi kaks põnevat tegevust:

  1. Helide Maailm (https://360.ee/meeskonnamangud/helide-maailm/)
  2. F1 autoehitus ja ralli (https://360.ee/meeskonnamangud/f1-autoehitus-ja-ralli/)

Hommikuti toimusid hommikuringid, kus sai väekaartide abil oma enesetunnet väljendada ning üksteisega paremini tutvuda. Õhtu lõpetasime loomulikult saunas, kus kuumalt lavalt oli võimalus jäisesse vanni sukelduda.

Mõned nopped osalejate tagasisidest:

  • Söök oli maitsev ja inimesed imelised
  • Kõik meeldis, väga hea korraldus ja läbiviimine
  • Мне все очень, очень понравилось – ВСЕ!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga