NIPINURK

Kui oled jõudnud oma peoplaanidega nii kaugele, et mõtled juba õhtujuhi/päevajuhi kaasamisele ja otsid parimat inimest sellesse rolli, siis enne, kui hakkad päringut koostama, mõtle läbi järgmised küsimused (sest õhtujuht küsib neid Sinult niikuinii):

  1. Mis üritusega on tegemist? Sünnipäev, pulmad, suvepäevad, konverents…?
  2. Millal sündmus toimub? Kuupäev, kellaajad? Kui pikk pidu tuleb? Kas külalised jäävad ka ööbima?
  3. Kui palju on üritusele planeeritud osalejaid?
  4. Kes on osalejad – täiskasvanud/lapsed, noored/vanad, mehed/naised jne?
  5. Kus üritus toimub? Asukoht, sise- või välistingimustes?
  6. Keda oled veel esinema planeerinud – bänd, tantsijad, mustkunstnik…?
  7. Mida ootad õhtujuhilt – kas etteantud teksti ettekandmist või vabamat ja loomingulisemat lähenemist? Kas lisaks rääkimisele ka mängude/tegevuste välja mõtlemist ja läbiviimist?
  8. Milliseid tegevusi soovid üritusel näha: sport, kunst, muusika, võistlused, meeskonnamängud, kokkamine…?
  9. Kuidas oled planeerinud külaliste kutsumise ja kaasamise? Vajadusel saame aidata kutsete kujundamisega, registreerimisankeetide loomise ja levitamisega, viktoriini koostamisega ja paljude muude asjadega, mis Sinult muidu liiga palju väärtuslikku aega rööviks 🙂
  10. Mida Sa täpsemalt vajad – kas ainult õhtujuhti/päevajuhti oma üritusele või täisteenust kogu ürituse korraldamisel ja elluviimisel? Võimalik on tellida ka sündmuse korraldus nö nullist sajani: annad meile oma inimeste nimekirja koos kontaktidega ning me selgitame ise välja, kes neist tulemas on ning planeerime sündmuse vastavalt sellele.